Yüz İnceltmek İçin Egzersizler


Alın ve Gözler İçin Egzersizler: İşaret parmaklarınızı kaşlarınızın üstüne doğru koyun ve aynı anda gözlerinizi aşağı çekin ve kaşlarınızı kaldırın. Yaklaşık beş dakika bu şekilde durun ya da her biri üçer dakika süren iki tur arasında birkaç saniyelik mola verin. Bu yüzünüzün sıkılaşmasına yardımcı olacaktır böylece yüzünüz daha formda ve daha ince hale gelecektir. Yüzü gösteren en önemli şey olan gözlerin de egzersize ihtiyacı vardır.

Dudaklar ve Yanaklar İçin Egzersizler: bir parmağınızı ağzınıza sokun ve toplayabileceğiniz maksimum güçle parmağınızı emin. 10a kadar sayın ve parmağınızı yavaşça ağzınızdan çıkarın ve bunu 10 dakika kadar uygulayın. Bu tür günlük çalışmalar dudaklarınızın daha az şişkin olmasına ve yüzünüzün yumuşamasına yardımcı olur.

Boyun ve Çene İçin Egzersizler: Daha ince bir yüz için yapılması gereken en önemli egzersizlerden biri başınızı boyun kaslarınız bir gerilme hissedene kadar yavaş yavaş uzatabileceğiniz en uç noktaya uzatın. Sonra, alt çenenizi değişik hareketlerle ileri geri hareket ettirin. Bu rejimanı boyun kaslarınızı yumuşatmak ve yüzünüzü daha ince göstermek için günde beş kere uygulayın.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.