Kullanım Koşulları

doktorus.com sitesini ziyaret eden tüm gerçek ve tüzel kişilikler aşağıdaki “kullanım koşulları”nı kabul etmişlerdir. Sitemizin kullanım koşullarını kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız doktorus.com sitesini kullanmayınız.

doktorus.com’daki makaleler, fotoğraf ve resimler, grafikler ve yorumlar ile diğer her türlü içerik, hiçbir şekilde ve durumda bir hastalık ya da kişi için teşhis, tanı, tedavi veya tıbbi bir tavsiye niteliğinde değildir. Web sitemizdeki tüm materyaller yalnızca bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu nedenle doktorus.com, içeriğindeki yazı, resim, fotoğraf, yorum ve grafiklerden doğabilecek her türlü riskten, oluşabilecek sorunlar ve şikayetlerden sorumlu tutulamaz.  Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar verdiğimiz bilgileri ne şekilde kullanacağı ve değerlendireceği hususunda özgürdür ve bütün sorumluluk kendilerine aittir.

Bir hastalığınız varsa ya da herhangi bir hastalıktan şüpheleniyorsanız, sizin için en uygun tedavinin belirlenmesi ve uygulanması için mutlaka doktora gitmeli, tıbbi tedavi sürecine girmelisiniz. Önemli ve acil tıbbi müdahale gerektiren hallerde hemen en yakın sağlık kuruluşuna gitmeli ya da “112 Acil Yardım”ı aramalısınız.

Sitemizdeki üçüncü şahısların yaptığı yorumlar, eklediği her türlü yazı ve fotoğraflar bu kişilerin sorumluluğundadır. doktorus.com bu yorum, yazı ve fotoğraflardan sorumlu tutulamaz. Üçüncü şahısların yaptığı yorumlar, yazılar ve fotoğraflara göre davranmak da ziyaretçilerimizin kendi sorumluluğundadır. Bunlara bağlı hareket etmeden evvel bir uzman görüşü alınmasında veya doktora danışmakta fayda vardır.

Web sitemizde bilgi paylaşanlar ve yorumda bulunanlar, bu bilgi ve yorumların gizli olmadığını kamuya açık olduğunu bildiklerini ve bilinmesinde herhangi bir sakınca olmadığını peşinen kabul etmişlerdir. Sitemizden verilmiş olan bağlantıların oluşturabileceği sorunlar ve şikayetler de doktorus.com’un sorumluluğunda değildir. Yapılan yorumlardaki ekli bağlantılardan meydana gelebilecek sorunlardan da sitemiz sorumlu tutulamaz.

doktorus.com sitesini ziyaret eden tüm kullanıcıların “kullanım koşulları”nı okudukları ve buna uygun hareket edecekleri kabul edilir. Tekrar hatırlatmak gerekirse; lütfen buradaki bilgilere ve uyarılara dikkat edin ve her türlü sağlık probleminiz için uzman bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurun.