İyot İle Troid Tedavisi Tedavisi Nasıl Yapılır?


İyot İle Troid Tedavisi kesin sonuç verir mi, İyot İle Troid hormonu Tedavisi faydalı mıdır, İyot İle Troid Tedavisi nerede yapılıyor.

Tiroid bezinin hastalıkları, kural olarak, iyotun az olduğu bölgelerde insanların karakteristik özelliğidir. Çernobil nükleer santralindeki patlamadan sonra her yerde hastalıkların sayısı arttı. Tiroid o kadar küçük bir organdır ki, bazen tüm sorunların ondan ve hepsinin vücuttaki iyot miktarındaki dengesizlikler olduğunu düşünmek zordur. Tiroid bezi hastalandığında birçok organ etkilenir, bu nedenle kalp taşikardi tarafından rahatsız edilir, metabolik bir rahatsızlık durumunda bir kişi kilo verir veya kilo alır, el titremesi görülür ve nedensiz ağlama endişesi çıkar. Ve tüm bunlar iyot, birçok üründe bulunan ve hastalıklı tiroidi eski haline getirip nodüler guatr görünümünden koruyabilen bir element.

Tiroid bezindeki düğümler, radyoaktif iyot kullanılarak giderilir. Tiroid iyodoterapi , onkoloji durumunda metastazların yayılmasını önleyen bir tümörü öldürür. Bu yöntem ağrısızdır ve iz bırakmaz.

Vücudumuzdaki iyotun bağımsız olarak üretilmediği, ancak ürünler veya ilaçlar ile birlikte geldiği unutulmamalıdır. Sovyet okullarının başlarında yazın önlenmesi için çocuk vücudunu iyotla dolduran anti-hap verildi, sonra bu uygulama fon yetersizliğinden dolayı unutulmaya başladı, ancak bilge ebeveynler çocuklarının yeterli miktarda iyot almasını sağladı.

İyot deniz lahanası, ceviz, patlıcan, pancar ve hatta mavi soğan ile vücudumuza girerse, bu ürünlerin evde sürekli olması yeterlidir. Ayrıca Trabzon hurması, kuru erik, kuş üzümü ve hurma tatlısı kullanmakta fayda var.

Tiroid nodüllerinin halk tedavisi, hastalık başlamazsa ameliyattan kaçınmayı sağlar. Her gece deniz mili ile yağlanması gereken söğüt yapraklarından yapılmış kendi kendine yapılan bir gece kremi, budakların azaltılmasına yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için, çok sayıda yaprağı suyla dökün ve yulaf lapası ya da kalın krem ​​haline gelene kadar pişirin, daha sonra homojen bir karışım olana kadar çırpın.

Öğütülmüş karabuğday unu, bal ve öğütülmüş cevizin 1: 1: 1 oranında veya her biri 200 g oranında alınan mükemmel bir ilaç sadece düğümleri düşürmekle kalmaz, aynı zamanda hemoglobini de yükseltir. 1’de kabul etmek gereklidir. günde üç kez, ayda bir, 3 ayda bir mola verin ve gerekirse tedaviyi tekrarlayın.

Mükemmel bir termos içinde beyaz potentilla yardımcı olur 1 yemek kaşığı uykuya dalmak. otlar, iki bardak kaynar su dökün ve her şeyi çay gibi gün boyunca dört dozda alın, 2-3 hafta sonra, tiroid bezini kontrol etmeniz gerekir.

Doğa çayları ve infüzyonlarını kullanarak hastalığın üstesinden gelebilecek çok sayıda bitki hazırladı. Sadece tembel olmamak ve otunu bulmak zorundasın.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.